MÚO-patní měření TeV Tisk

OBJEKTOVÉ MĚŘENÍ - TeV

SYSTÉM MĚŘENÍ MÚO - je kompletně napájen s baterie - nepotřebuje tedy síťovou přípojku

Vážený zákazníku,

jelikož jsme si vědomi a praxe to dokazuje, že v každém m3 odebrané TUV není stejná užitná hodnota tepla, předkládáme Vám systém objektového měření TUV-MÚO (Měřící Ústrojí Odběru), vyvinutý pracovníky naší společnosti. Systém je založen na principu dvou kvantometrů umístěných na přívodním a vratném potrubí TUV, které jsou párované v hodnotách cirkulačního průtoku. Na základě požadavku a potřeb zákazníka dodáváme systém měření s jedním, popř. s dvěma registry (kalorimetrická jednotka SVM F4)a příslušným počtem teploměrů.

Aby byla eliminována chyba dvou proti sobě měřících kvantometrů, je do systému měření vložena tzv. "Elektronická jednotka". Díky této úpravě lze měřit :

- spotřebované množství TeV v m3 - kombinace s jednim registrem

- spotřebované množství TeV a obsah tepla ve vodě v m3 a GJ - jeden registr a párované teploměry

- spotřebované množství TeV, obsah tepla ve vodě a tepelné ztráty rozvodů TeV v objektu v m3 a v GJ, ztráty rozvodů v GJ - dva registry a dva páry teploměrů.

 

Věříme, že za poměrně nízkou pořizovací cenu a při minimálních provozních nákladech, Vám tento systém měření TeV umožní spolehlivě kontrolovat kvalitu dodávky TUV do objektu a její celkovou spotřebu.

 

SCHEMA ZAPOJENÍ MĚŘÍCÍHO ÚSTROJÍ ODBĚRU TeV NA VSTUPU DO OBJEKTU